Zástupce/kyně vedoucího úseku strojní údržby

Mezinárodní společnost skupiny Weppler zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zástupce vedoucí/ho úseku strojní údržby.

Náplň práce:

  • zajišťuje objednávky náhradních dílů a servisu strojního zařízení a nástrojů;
  • zodpovídá za vedení skladu náhradních dílů ke strojům a nástrojům včetně provádění inventur a objednávání chybějících dílů;
  • zabezpečuje fungování výrobních zařízení a nástrojů tak, aby výstupy dosahovaly požadované jakosti, a přispívaly k naplnění objednávek;
  • spolupracuje s projektovým oddělením na nových projektech;
  • podílí se na vytváření pracovních postupů montáže/demontáže forem a vytváření standardizovaných postupů oprav/údržeb a činností s tímto souvisejících;
  • je koordinátorem metody 6S - svou činností zajišťuje zavádění metody 6S v rámci skupiny Weppler Group;
  • řeší související administrativu.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (strojní vzdělání výhodou);
  • min. 1 rok praxe ve výrobním podniku nebo strojní vzdělání;
  • základní znalost metrologie a čtení výkresové dokumentace;
  • základy účetnictví a logistiky (metody 6S);
  • znalost informačního systému Helios (výhodou);
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni min. B1;
  • výbornou znalost MS Office;
  • komunikativnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • pružná pracovní doba, 37,5 h týdenní fond;
  • výkonnostní a docházkové prémie;
  • práce v dynamickém prostředí;
  • možnost osobního rozvoje;
  • závodní stravování;
  • věrnostní bonus;
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro Vás a Vaše známé;
  • Cafeterii a mnoho dalšího.

Své strukturované životopisy v českém jazyce zasílejte na kariera(at)wepplergroup.cz

Email: kariera(at)wepplergroup.cz
Send attachment on email