Zámečník/zámečnice

Mezinárodní společnost skupiny Weppler, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu zámečníka/zámečníci.

Náplň práce:

  • pracovních činností při obrábění kovů, např. frézování, vrtání otvorů,
  • obsluha stroje dle návodu k obsluze,
  • průběžná kontrola rozměrů rozpracovaného produktu dle výkresové dokumentace,
  • provádění údržby přiděleného stroje dle karty údržby strojního zařízení a provádění záznamů o nich do uvedené karty.

Požadujeme:

  • svařovací zkoušky TIG 141,
  • základní zkoušky na svařování elektřinou a plamenem výhodou,
  • základní zkoušky na svařování CO2 podmínkou,
  • znalost pálení na tvrdo a na měkko a svařování materiálu třídy 19 a nerezu,
  • praxi v oboru,
  • orientace a čtení ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • příspěvek na životní, penzijní pojištění,
  • pružná pracovní doba,
  • závodní stravování,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora,
  • Cafeterii a mnoho dalšího.

Email: kariera(at)wepplergroup.cz

Kontaktní formulář