Mechanik/čka - seřizovač/ka

Jsme mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl a právě do svého týmu hledáme mechanika-seřizovače/ku vstřikolisů.

Náplň práce

  • zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení;
  • zajišťuje seřizování výrobního zařízení;
  • optimalizace, základní údržba a opravy plastikářských lisů;
  • zásobuje výrobní zařízení materiálem;
  • odstraňuje a označuje výrobní odpad.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání se strojním zaměřením;
  • praxe alespoň 1 rok ve výrobě s obsluhou strojů;
  • praxe v práci se vstřikovacími lisy na výrobu plastů výhodou;
  • znalost čtení výkresové dokumentace;
  • samostatnost a odpovědný přístup k práci;
  • spolehlivost, zručnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti;
  • docházkové prémie;
  • výkonnostní prémie;
  • zvýhodnění tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky;
  • možnost penzijního/životního připojištění;
  • možnost využití Cafeterie;
  • příspěvek na závodní stravování;
  • zvýhodněný pobyt v blízkosti Moravského krasu.

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Své strukturované životopisy v českém jazyce zasílejte na kariera(at)wepplergroup.cz

Email: kariera(at)wepplergroup.cz

Kontaktní formulář