Asistent/ka oddělení elektroúdržby

Plánujete změnit zaměstnání? Přidejte se k našemu týmu! Jsme specialisté na vývoj a výrobu mikrofiltrů pro automobilový průmysl a hledáme do svého týmu pracovníka na pozici Asistent/ka oddělení elektroúdržby.

Náplň práce:

  • spolupráce s účetním oddělením,
  • zajištění objednávek náhradních dílů a servisu elektro zařízení a nástrojů,
  • evidence spotřeby elektrické energie,
  • zpracování a evidence výdajových a příjmových dokladů a faktur,
  • vedení skladu náhradních dílů a provádění inventur,
  • spoluvedení pracovního týmu elektro úseku,
  • zpracování poptávek a nabídek,
  • jednání s úřady,
  • související administrativa.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, elektro obor výhodou
  • min. 1 rok praxe v administrativě,
  • základy účetnictví,
  • znalost informačního systému Helios (výhodou),
  • výbornou znalost MS Office,
  • odolnost vůči stresu,
  • komunikativnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • flexibilní pracovní doba
  • výrobní prémie,
  • docházkové prémie,
  • odborné zaškolení,
  • dovolená navíc,
  • závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele,
  • možnost sportovat v SC Fajne,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora i pro další rodinné příslušníky,
  • cafeterie Benefit Plus,
  • odměna za odpracované roky,
  • nástup možný ihned.

Neváhejte nám na inzerát rovnou zareagovat a staňte se členem skupiny Weppler Group

Email: kariera(at)wepplergroup.cz

Kontaktní formulář