Administrativní pracovník logistika/obchod

Plánujete změnit zaměstnání? Přidejte se k našemu týmu! Jsme specialisté na vývoj a výrobu mikrofiltrů pro automobilový průmysl a hledáme do svého týmu pracovníky na pozici administrativní pracovník logistika/obchod

Náplň práce:

  • Zpracovávání administrativní agendy v interních systémech.
  • Zpracování a kompletace průvodní dokumentace pro výrobní oddělení (průvodky, výrobní plán).
  • Sestavení a evidence podkladů pro výrobu a kalkulaci výrobků.
  • Kalkulace výrobních a prodejních cen výrobků a polotovarů.
  • Správa kmenových dat.
  • Spolupráce s ostatními odděleními.
  • Vytváření poptávek a objednávek.
  • Komunikace s dodavateli.
  • Tvorba kalkulací a jiných dokumentů pro přehled o výrobě /tabulky, přehledy.
  • Administrativa spojená s plánováním výroby
  • Spolupráce na vytváření dodacích listů pro vývozy přímo k zákazníkovi.
  • Účast na inventurách.
  • Realizace výdejek a příjemek veškerých exportů.
  • Zajištění logistiky v organizaci.
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních postupů.

Požadujeme:

  • Výborné schopnosti pro plánování, organizování a koordinování činností,
  • Min. SŠ vzdělání,
  • Min. 1 rok praxe v administrativě,
  • Znalost angličtiny podmínkou,
  • Výbornou znalost MS Office,
  • Odolnost vůči stresu,
  • Komunikativnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • Práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • Zajímavé finanční ohodnocení,
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výrobní prémie,
  • Docházkové prémie,
  • Odborné zaškolení,
  • Dovolená navíc,
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele,
  • Možnost sportovat v SC Fajne,
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora i pro další rodinné příslušníky,
  • Cafeterie Benefit Plus,
  • Odměna za odpracované roky,
  • Nástup možný ihned.

Email: kariera(at)wepplergroup.cz

Kontaktní formulář