Pracovník/nice výstupní kontroly

Plánujete změnit zaměstnání? Přidejte se k našemu týmu! Jsme specialisté na vývoj a výrobu mikrofiltrů pro automobilový průmysl a hledáme do svého týmu pracovníky na pozici pracovník/nice výstupní kontroly.

Náplň práce:

  • rozměrová kontrola výrobků dle výkresové dokumentace,
  • optická kontrola vyrobených dílů,
  • uvolňování sériové výroby,
  • měření na měřicích přístrojích (3D CNC, konturoměr, měřicí mikroskopy, komunální měřidla),
  • vyplňování měřicích protokolů podle stanoveného rozsahu měření,
  • práce v dvousměnném provozu.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • manuální zručnost, pečlivost, důslednost,
  • praxe na podobné pozici výhodou,
  • povědomí o kvalitě,
  • vhodné také pro absolventy.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výrobní prémie,
  • docházkové prémie,
  • odborné zaškolení,
  • možnosti kariérního růstu,
  • dovolená navíc,
  • závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele,
  • možnost sportovat v SC Fajne,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora i pro další rodinné příslušníky,
  • cafeterie Benefit Plus,
  • odměna za odpracované roky,
  • nástup možný ihned

Email: kariera(at)wepplergroup.cz

Kontaktní formulář